AKCE 2019

KRAJINOW

Výstava T.Hájka a M. Janošíka jako součást projektu je k vidění do 30.10. v MVS Benešov (budova polikliniky) Malé náměstí  1700

Archiv akcí

Socha Sv. Václav Tomáše Hájka ze skupiny 2.nástupiště 2.kolej byla požehnána arcibiskupem Dukou v kostele Sv. Václava 29.9. 2019

Galerie Vojtěcha Preissiga  - Světec

Souhrou náhod jsme byli pozváni do této galerie ve Světci. Překvapilo nás příjemné prostředí v malé obci, kterou jsme dříve neznali. Výstava T. Hájka a M. Janošíka ve Světci byla k vidění do 31.8. 2019

Soutěž Úvalská šiška V.

Téma soutěže bylo tentokrát na téma živlů "Oheň, voda, vítr". Setkání  účastníků a příznivců Úvalské šišky proběhlo 24.8. 2019 v Úvalech .  

Galerie Tábor - Vodárenská věž proběhla od 3.7. do 4.8. 2019.

Bára Honysová , M. Janošík a T. Hájek nacpali do vodárenské věže co se do ní vešlo. Především kresby, tisky, fotografie ale i několik řezeb, co se daly vyvléct po schodech.  

Výstava v Praze - Suchdole proběhla 5.3.-2.5. 2019

Tomáš Hájek a Miroslav Janošík představili své  práce ve výstavní síni

městské části Praha- Suchdol.

Na záběrech z vernisáže je i kytarista Bořek Nachtmann.

8.12. proběhla soutěž Úvalská šiška na téma Hlava - portrét. Z hlasování účastníků vyšel jednoznačně vítez - Kateřina Červenková. Autorský dort s motivem blížících se Vánoc bohužel od vyhlášení dlouho nevydržel.

29.9. v Tuchorazi na Jablkobraní jsme s M.Janošíkem vystavili některé naše práce v pozdně gotické tvrzi. Po dohodě s majitelem p. Vyšatou zůstanou neše práce součástí expozice do konce ledna 2019. Ve spodní místnosti věže je objekt "Sklizeň" zhotovený pro tuto událost.

8.9. 2017 Galerie Kruh a Ateliér GH - Kostelec nad Černými lesy / SETKÁNÍ XXVIII -Dům


17.8. - 14.9 2018

Výstava 2.2. Jablonné v Podještědí

Zámeček Pachtů z Rájova

Zabubnovala nám skupina Soundokan.

Výstava byla zakončena 14.9. dílničkou tisku pro děti.

4.8. 2018 Potulná galerie - Valečov - BoseňPotulná galerie - Řezbářské symposium Dlaskův statek u Turnova

16.6. dorazala poprvé Potulná galerie za diváky.

K vidění byly fotografie M. Janošíka, tisky a řezba T. Hájka. Na kytaru nám zahrál Vlasta Bravla


Soutěž Úvalská šiška III

Účastníci Úvalské šišky (3.6. 2018) vybrali vítěze soutěže. Stal se jím Ivan Babůrek. 2. místo T. Hájek a 3. místo M. Janošík. Téma bylo Krize (středního věku).
Byla zde zde poprvé sestavena a otestována konstrukce Potulné galerie.

29.4. byla úspěšně zakončena výstava v Galerii Pod Věží v Mladé Boleslavi. Na kytaru nám zahrál Bořek Nachtman, toho bychom rádi uvítali na nějaké příští akci.